دارالترجمه رسمی آراد (ترجمه رسمی غرب تهران) “۱۸۶” با بیش از ۱۳ سال سابقه، از ابتدای شروع به کار، هدف خود را بر مبنای بالابردن سطح خدمات ترجمه در کشور بنا نهاده است.

در طی این سالها، با بهره گیری از مدیریت علمی و با استفاده از توانمندی های بهترین مترجمان و آموزش مداوم، موفق شده است بالاترین سطح کیفی در ترجمه از نظر دقت، صحت و شیواییِ ترجمه و همچنین بالاترین سرعت در ارائه ی خدمات ترجمه را به خود اختصاص دهد، که امروزه بدون هیچ تردیدی می توان گفت تعداد زیادی از شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی، افراد حقیقی، وزارتخانه ها و سازمان های بین المللی و نیز تعداد زیادی از مؤسسات مهاجرتی، امور ترجمه ی خود را به دفتر ترجمه ی رسمی آراد واگذار می کنند.

این دفتر با سابقه ی درخشان در امر ترجمه و تأیید مدارک و همکاری با موارد ذکر شده در بالا با مدیریت خانم سعدآبادی و مترجم مسئولی آقای ایرج صفا افتخار همکاری با عزیزان در داخل و خارج از کشور را دارد.

مترجمان ما با در نظر گرفتن کلیهی نکات ترجمه از جمله، استفاده از واژههای درست، امانت داری در متن، نقطه گذاری، رساندن مفهوم اصلی متن، رعایت دستور زبان و نشانه های نگارشی از زبان مبدأ و مقصد شما را به فردی که از فرهنگ و زبان ما نیست و بالعکس معرفی و ارائه می کنند..

این دفتر ترجمه با بهره گیری از بهترین مترجمان سعی بر این دارد تا بهترین وسیله ی ارتباطی- زبانی میان مشتریان خود در دنیای مدرن باشد.

درخواست ترجمه رسمی آنلاین