دارالترجمه فوری

ترجمه فوری چیست؟

ترجمه فوری انتقال مفهوم از زبان مبداء به زبان مقصد در سریع ترین زمان ممکن میباشد.

گاهی در بین سفارش هایی که برای دارالترجمه ها و موسسات ترجمه  ارسال می شود، سفارش هایی وجود دارند که مشتریان درخواست تحویل ترجمه خود در زمانی کوتاه تر و سریعتر از زمان معمول را دارند. این نوع سفارشات به عنوان ترجمه فوری معرفی می شوند. در ترجمه های فوری، مترجم باید کار را سریع تر از حد معمول ترجمه کند؛ در واقع حجم کار بیشتر بوده و برای انجام آن باید بیش از حجم معمول که در توان اوست ترجمه نماید.

طبق استاندارد  ترجمه ، یک سند 6000 کلمه ای برای ترجمه سه تا چهار روز طول می کشد. اما وقتی نوبت به خدمات ترجمه فوری و سریع می رسد ، می توانید در عرض 24 ساعت از یک بازه زمانی به ترجمه خود برسید. در واقع مدت زمانش به اندازه و نیاز سند ترجمه بستگی دارد. و اگر حجم متن و یا سند ترجمه کمتر باشد، در زمان کمتر از 24 ساعت هم ترجمه بد شما خواهد رسید. ترجمه های فوری به دلیل اینکه سریع تر  اسناد ترجمه شده را تحویل می دهند، به این نام شناخته شده اند. این نوع ترجمه های سریع، مترجمان ماهری دارند که سالها تجربه ارائه ترجمه بر اساس نیاز مشتری را دارند.

از لحاظ کیفیت، ترجمه فوری هیچ فرقی با ترجمه معمولی ندارد. و تنها تفاوتشان در زمان برای مترجم و سفارش دهنده، و البته هزینه است.

ترجمه فوری در دارالترجمه رسمی آراد چگونه است؟

ترجمه های فوری که دارالترجمه آراد انجام می دهد، عبارتند از:

✓ ترجمه های فنی

✓ ترجمه های علمی

✓ ترجمه های پزشکی

✓ ترجمه های قانونی

✓ و …

ما با تیمی از مترجمان مجرب کار می کنیم. همه مترجمان ما  هم در نوشتار و هم در گفتار تسلط کامل دارند.  تخصص مترجمان ما تسلط بر زبان بومی و آشنایی با اصطلاحات بومی زبان مقصد است. این امر تضمین می کند که ترجمه متون از مفهوم دقیق تر و بهتری برخوردار خواهند بود.

تضمین کیفیت
حتی اگر  نیاز به ترجمه فوری داشته باشید ، لازم نیست نگران پایین آمدن  کیفیت ترجمه باشید. در دارالترجمه رسمی آراد، کیفیت نتیجه نهایی از اهمیت بالاتری برخوردار است. به همین دلیل است که هر ترجمه – از جمله ترجمه های فوری – توسط مترجمین کاملاً مسلط به زبان بومی تصحیح می شود.

ترجمه  رسمی و ترجمه غیر رسمی فوری

ترجمه های رسمی به دلیل نوع متن و سند، از حجم کمتری برخوردار بوده و سریع انجام می شوند. با این حال اگر برای ترجمه رسمی اسناد و متون خود نیاز به ترجمه فوری دارید، می توانید آن را با مشاورین ما در میان بگذارید تا در زمان سریع تری ترجمه انجام شود.

هزینه ترجمه فوری

در ترجمه های فوری به دلیل اینکه حجم مشخصی از متون در زمان کمتر از حالت عادی ترجمه می شود و در واقع سختی کار مترجم بیشتر خواهد شد، دارای قیمت متفاوتی نسبت به ترجمه معمولی هستند. در حال حاضر در سایت دارالترجمه رسمی آراد، تعرفه های ترجمه رسمی درج شده است. جهت اطلاع از نرخ ترجمه فوری می توانید با  مشاورین ما تماس بگیرید.

روش ترجمه

ابتدا جهت سفارش ترجمه می توانید از طریق فرم سفارش آنلاین و یا چت واتساپ درخواست خود را برایمان ارسال کنید یا اینکه از طریق تلفن مستقیماً با ما تماس بگیرید تا از مدت زمان و هزینه های پروژه ترجمه فوری خود مطلع شوید. در صورت موافقت با پیشنهاد ما ، ما بلافاصله کار  ترجمه را بر روی اسناد شما آغاز خواهیم کرد. ما یک تیم ترجمه دائمی ایجاد خواهیم کرد و ترجمه شما را در مهلت توافق شده تحویل خواهیم داد. موارد فوق رویکرد کلی ما در ترجمه است. مطمئناً ، هر مشتری منحصر به فرد است و امکانات ما بی پایان است ، به همین دلیل دوست داریم شخصاً با شما در تماس باشیم تا روند ترجمه را دقیقاً متناسب با نیازهای شما تنظیم کنیم. این به ما امکان می دهد پروژه شما را حتی سریعتر تحویل دهیم.