درباره ما

بهترین و حرفه ای

دارالترجمه رسمی آراد، یکی از بهترین‌های غرب تهران

دارالترجمه رسمی آراد (۵۲۶) از سال ۱۳۸۵ شروع به فعالیت در زمینه ترجمه رسمی انگلیسی کرده و تا کنون هزاران مدرک را به زبان انگلیسی و با بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه کرده است. مشتریان ما از سراسر کشور مدارک خود را برای ترجمه رسمی نزد ما آورده و در نهایت در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ترجمه‌های خود را دریافت می‌کنند. 

ترجمه انواع مدارک رسمی

دارالترجمه رسمی ۵۲۶ به پشتوانه‌ی سال‌ها ترجمه رسمی، به بانک انواع مدارک رسمی مجهز شده است. هر نوع مدرک رسمی با هر نوع شکل و فرمت در دارالترجمه رسمی آراد قابل ترجمه و تأیید است. همکاران ما با سال‌ها تجربه در زمینه ترجمه انواع مدارک می‌توانند هر نوع مدرکی را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن ترجمه کنند. 

سوالات ویژه

– چرا دارالترجمه آراد؟

+ دارالترجمه رسمی ۵۲۶ با بیشترین سابقه در ترجمه رسمی انواع مدارک در غرب تهران، بهترین مرجع در زمینه ترجمه انواع مدارک است. 

– دارالترجمه آراد چه خدمات ویژه‌ای را به مشتریان خود عرضه می‌کند؟

+ دارالترجمه رسمی آراد، دارالترجمه آنلاین فوری و دارالترجمه حضوری است و شما خدمات متعددی از جمله ترجمه رسمی فوری، ترجمه رسمی آنلاین، ترجمه رسمی با مهر دادگستری و امور خارجه و همچنین دقیق‌ترین و باکیفیت‌ترین ترجمه در غرب تهران را به شما عرضه می‌نماید. 

+ مکان دقیق دارالترجمه رسمی آراد کجاست؟

– دارالترجمه رسمی آراد، سال‌های زیادی است که در غرب تهران و در منطقه ۵ و میدان دوم صادقیه (آریاشهر) فعالیت می‌کند.