خدمات ما

ترجمه رسمی به زبان انگلیسی

دارالترجمه رسمی ۵۲۶ با بهترین و دقیق‌ترین خدمات ترجمه به زبان انگلیسی

دارالترجمه آراد (۵۲۶) یکی از قدیمی‌ترین دارالترجمه‌های غرب تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه در ترجمه رسمی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت، وکالتنامه، بنچاق و سایر مدارک به زبان انگلیسی است. در این مرکز، ترجمه رسمی انگلیسی با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت انجام می‌شود. 

ترجمه رسمی به سایر زبان‌ها

اگر متقاضی دارالترجمه آلمانی، ترکی، عربی، فرانسه و سایر زبان‌ها هستید، با دفتر ترجمه آراد تماس حاصل نمایید.

با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه رسمی ۵۲۶ شما را در ترجمه به تمامی زبان‌ها کمک می‌کند. 

اخذ تأییدیه دادگستری و امور خارجه

اخذ تأییدیه رسمی مدارک در کوتاه‌ترین زمان

بسیاری از کشورها در کنار ترجمه رسمی انگلیسی و سایر زبان‌ها توسط مترجم رسمی قوه قضاییه به تأییدیه رسمی دادگستری و وزارت امور خارجه نیز نیاز دارند، دفتر ترجمه رسمی آراد یکی از دارالترجمه‌های غرب تهران است که این تأییدیه‌ها را در کمترین زمان ممکن اخذ می‌کند.   

چنانچه امکان مراجعه به دارالترجمه به صورت حضوری را ندارید و به ترجمه فوری مدارک خود نیاز دارید می‌توانید مشخصات مدارک خود را در سایت دارالترجمه ثبت و پس از اطلاع از هزینه، اصل مدارک را با پیک برای ما ارسال و اصل مدارک به همراه ترجمه رسمی خود را توسط پیک معتمد دارالترجمه تحویل بگیرید.

در صورتی که امکان مراجعه حضوری به دارالترجمه را ندارید، با ثبت مشخصات مدارک خود در سامانه دارالترجمه از هزینه‌ی ترجمه مدارک خود آگاهی پیدا کنید و سپس مدارک خود را با پیک ارسال و دریافت کنید.

چناچه در تهران حضور ندارید، می‌توانید با ثبت مشخصات مدارک در سامانه یا مشاوره با همکاران ما از هزینه ترجمه خود مطلع شده و سپس اصل مدارک را با پست ارسال و پس از اتمام ترجمه اصل مدارک به همراه ترجمه را دریافت کنید.

اگر در تهران حضور دارید و می‌توانید به همراه اصل مدارک خود به دارالترجمه مراجعه نمایید و برای دریافت ترجمه رسمی انگلیسی خود عجله دارید، با مراجعه به دارالترجمه ما می‌توانید از خدمات ترجمه رسمی فوری در غرب تهران بهره ببرید.

در دارالترجمه رسمی آراد، مدارک شما از زبان فارسی به انگلیسی و بالعکس به صورت رسمی با مهر مترجم و در صورت نیاز شما با مهر دادگستری و امور خارجه ارائه خواهد شد.

همکاران دارالترجمه رسمی آراد در تمامی مراحل در کنار شما خواهند بود تا شما از تمامی مراحل آگاهی لازم را پیدا کرده و مرحله به مرحله کار را انجام دهید. 

در ترجمه رسمی مدارک تحصیلی اخذ برخی از تأییدیه‌ها پیش از ترجمه رسمی لازم است. همکاران ما در دارالترجمه این خدمات را برای شما انجام داده و شما را در ترجمه مدارک تحصیلی یاری می‌نمایند.

در صورتی که دسترسی به غرب تهران برای شما مشکل است، می‌توانید اصل مدارک خود را با پیک یا به صورت حضوری به دارالترجمه آورده و سپس ما اصل مدارک به همراه ترجمه رسمی را با پیک معتمد دارالترجمه برای شما ارسال خواهیم کرد.

چنانچه می‌خواهید پیش از مراجعه به دارالترجمه از هزینه ترجمه آگاهی پیدا کنید، کافی است مشخصات مدارک خود را در سایت دارالترجمه ثبت و از هزینه آن مطلع شوید. 

در صورتی که مدرک شما در حوزه‌ی تخصصی است با مراجعه به دارالترجمه آراد، می‌توانید بهترین کیفیت ترجمه تخصصی را دریافت کنید.

در صورتی که مدارک شما در دسته مدارک رسمی قرار نمی‌گیرد و مهرهای لازم برای ترجمه رسمی را ندارد، شما می‌توانید از خدمات ترجمه غیررسمی دارالترجمه بهره ببرید. 

در صورتی که امکان مراجعه به دارالترجمه ندارید و به ترجمه رسمی نیز احتیاجی ندارید، می‌توانید تصویر مدارک خود را از طریق ایمیل برای دارالترجمه ارسال کنید و ترجمه غیررسمی مدارک خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.